ІНТЕРВ’Ю ЗНАЙОМСТВО З КАНДИДАТОМ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІД ОБ’ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА» В МАЖОРИТАРНОМУ ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 160 ЮРІЄМ СЕРГІЙОВИЧЕМ СЕРБІНОМ

– Юрій Сергійович, що спонукало Вас йти на вибори по виборчому окрузі №160?

– Все моє життя пов’язано з Сумщиною, я її добре знаю, бо тут виріс, саме тут починав трудовий шлях. Мій батько, Сергій Васильович, підполковник Радянської Армії, був родом з м. Білопілля Сумської області. Після демобілізації він повернувся разом з сім’єю до Сум, де я й навчався в середній школі. Вибір майбутньої професії будівельника, що визначила подальшу долю всього мого життя, відбувся теж тут, коли я поступив на заочне відділення Ясинуватського технікуму транспортного будівництва. Після технікуму я повернувся до Сум, де і почав працювати в будівельно-монтажному управлінні. Працюючи в різних будівельних організаціях, я пройшов шлях від робітника до керуючого трестом, будував об’єкти в різних районах Сумщини: в Шостці, Конотопі, Глухові, Охтирці, Тростянці, Лебедині, В.-Писарівці та ін. Тому Сумщину, її історію та її проблеми знаю дуже добре. Будучи  обраним Головою міськради і міськвиконкому м. Шостки, здобув досвід вирішення болючих питань міста, а працюючи  депутатом Верховної Ради вдалося суттєво допомогти місту і області з газифікацією, будівництвом лікарень, ремонтом доріг та в багатьох інших питаннях. Вже багато років працюють мої громадські приймальні в Шостці, С.-Буді, Глухові, Ямполі та Кролевці, до яких постійно звертаються місцеві мешканці, знаючи, що обов’язково отримають допомогу. Саме за цими районами я й був закріплений рішенням керівництва ВО «Батьківщина» як представник цієї політичної сили від ВРУ для вирішення місцевих проблем. Цього разу з’їздом Об’єднаної опозиції було прийнято  рішення про затвердження мене спільним кандидатом від ВО «Батьківщина» в мажоритарному окрузі  № 160 на виборах до Верховної Ради України. Кордони виборчих округів постійно змінюються: до нашого округу віднесли Конотопський район, Шосткинський та частину Кролевецького району. Я цьому перерозподілу навіть радий: мені подобається ваше місто, я раніше в ньому будував, тому із задоволенням буду працювати над вирішенням місцевих проблем та звітуватимусь перед своїми виборцями.

– Які Ваші враження від міста Конотоп, як Ви бачите вирішення його найболючіших проблем?

– Конотоп –  затишне місто, яке має давню історію. Достатньо згадати Конотопську битву та славетні козацькі сотні, що стояли в Конотопі в 17 сторіччі. Але зараз, як і вся країна, Конотоп потерпає від антинародної політики існуючої влади. Як подолано руїну, про яку розповідає нинішній уряд, ми бачимо кожного дня на власних вулицях. Так звані пенсійна та податкова реформи позбавили заслужених людей, афганців, чорнобильців та підприємців, перспективи достойного життя. І нашому народу, в тому числі конотопчанам, потрібно вибирати, чи брати від представників влади разові подачки під вибори, – чи змінювати систему влади в країні. Наступні подарунки люди отримають лише через три роки, під час виборів президента. Якщо я буду депутатом, буду домагатись у ВРУ, щоб, як і в першому скликанні, депутат-мажоритарник мав змогу вносити до державного бюджету витрати, пов’язані з реалізацією основних програм, необхідних для вирішення болючих питань округу. Однією з таких програм повинно стати переведення багатоквартирних будинків в Конотопі на автономне опалення, що значно зменшить витрати конотопчан на опалення та гарячу воду. Виконання загальнодержавної програми заміни та капітального ремонту  ліфтів в житлових будинках, утеплення і заміна застарілих сантехнічних систем теж актуально для вашого міста. Програма будівництва житла для молоді, яку так активно зараз рекламує уряд, повинна активно реалізовуватись у Конотопі, але для цього потрібно виділення коштів у значно більших обсягах, ніж зараз. Для інформації, в цьому році для реалізації програми доступного житла в усій країні виділено коштів, яких вистачить на будівництво 4 стоквартирних житлових будинків. Створення умов для дозвілля молоді та відродження дитячо-юнацьких спортивних секцій — ще одна серйозна проблема, яку потрібно вирішувати у вашому місті. Проїхавши Конотопом, я не побачив у дворах навіть дитячих майданчиків.

– Ви були мером Шостки. Що Ви зробили за цей час для свого міста?

– Я був мером Шостки в складний період, який припав на  розпад Радянського Союзу. Великі підприємства міста через економічну кризу почали скорочувати робочі місця. І тоді міська рада прийняла програму розвитку малого підприємництва. Люди повірили в цю програму і вона почала діяти. Газифікація приватного сектору, асфальтування доріг, будівництво першої черги міської лікарні, відкриття медичного училища — все це я відношу до позитивної роботи на посаді мера. Не забували ми і про духовні й соціальні потреби шосткинців: проблема створення історичного музею та виділення приміщень для розташування соціальних служб теж були вирішені в той час, місто отримало власну муніципальну телестудію, що працює і зараз. Були і невдачі: ми побудували домобудівний комбінат, але, на жаль, через фінансову кризу він так і не запрацював. Але основні соціальні заклади міста, дитячі садки та професійно-технічні училища, вдалося зберегти. Для підтримки рівня благоустрою міста ми кожної неділі разом з директорами заводів об’їжджали вулицями місто і намічали шляхи усунення недоліків.

– Ваші плани на майбутнє в разі обрання депутатом.

– Звіт про свою роботу депутата ВРУ я найближчим часом доведу до всіх конотопчан. А основними завданнями роботи ВРУ VІІ скликання бачу у виконанні програми об’єднаної опозиції. Зміни політики країни через зміну влади, припинення розкрадання державного бюджету. Порівняйте, офіційно ми на проведення Євро -2012 витратили 80 млрд. грн., 30% з яких пішли на відкати. Але в державному бюджеті не знайшлося 6 млрд. грн., потрібних на виконання державної програми реформування жкг, що дозволило б сплачувати за гарячу та холодну воду на 30% менше. Ми не замінюємо старі трубопроводи, старі котли, не переводимо будинки там, де це можливо, на автономне опалення, спалюємо в повітря 30% дорогого газу, а будемо спалювати ще більше, оскільки і в наступному році в державному бюджеті не передбачено серйозних коштів на заміну зношеного обладнання і трубопроводів. Відміна податкової реформи, що працює на інтереси монополістів і знищила велику кількість малих підприємств, — це теж завдання, яке ставить перед собою опозиція. Подумайте, чи це нормально, коли держава залізла в кишені до людей, які не просили в неї допомоги і вимагали лише одного — не заважати працювати. Я вже не кажу про новації пенсійного законодавства, мовної політики, в галузях освіти та охорони здоров’я. А депутати? Фракція партії регіонів — це достатній приклад існування кнопкодавів. Тому ми виступаємо за те, щоб кожен депутат голосував тільки за себе і відповідав персонально за результати своєї роботи, а виборець мав змогу відкликати депутата, який не виконує свої обов’язки. Ми отримали стабільність, стабільність зубожіння населення, стабільність кухонної критики існуючої влади, можливість покращення життя вже сьогодні для представників влади і зменшення рівня життя для всіх інших верств населення.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s