СЕРБІН ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ I,V,VI СКЛИКАНЬ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ ДІЙСНИЙ ЧЛЕН АКАДЕМІЇ БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ КАНДИДАТ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІД ОБ’ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА» У МАЖОРИТАРНОМУ ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ №160

Сербін Юрій Сергійович народився 5 березня 1949 р. у с. Провідєніє   Хабаровського краю (Росія) у сім’ї військовослужбовця. Після демобілізації батька родина повернулась на Сумщину.

У 1966 р. Юрій Сергійович закінчив навчання в Сумській загальноосвітній школі. З 1966 р. по 1969 р. навчався в Ясинуватському транспортно – будівельному технікумі, де отримав кваліфікацію техніка. У 1978 р. здобув вищу освіту в Харківському інженерно–будівельному інституті за спеціальністю «інженер – будівельник».

Впродовж 1970–1981 рр. працював слюсарем, майстром, виконробом, головним інженером у Сумському БУ-507.

З 1981 по 1983 р. обіймав посаду начальника управління «Спецуд», впродовж 1984 -1990 рр. – керівника тресту «Шостхімбуд». Під керівництвом Юрія Сергійовича трест неодноразово за успіхи в будівництві промислових та житлових об’єктів нагороджувався почесними відзнаками Держбудів СРСР та України, приймав участь в ліквідації наслідків землетрусу в Арменії та аварії на Чорнобильській АЕС.

У 1990 р. Юрія Сергійовича Сербіна обрано головою Шосткинської міської ради та її виконавчого комітету.

З 1992 по 1994 р. – Перший заступник Міністра, Міністр будівництва і архітектури України.

З 2006 р. по теперішній час – народний депутат України.

Під час роботи у Верховній Раді України Юрій Сергійович обіймав посади Голови та заступника Голови Комітету та Комісії Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово–комунального господарства. Очолював Комісію з розроблення перших законів України про приватизацію. Ініціював створення Ради будівельних міністерств та Держбудів країн СНД, ввів у будівельні норми обов’язкове застосування у новобудовах лічильників води, тепла та газу, нові нормативи теплоопору огороджуючих конструкцій, що сприяло значній економії енергетичних ресурсів та зменшило сплату населенням послуг з теплопостачання, відмінив обмеження площі квартир при будівництві житлових будинків.

Автор багатьох законопроектів, 19 з яких стали діючими законами України.

Активно працює в окрузі, веде прийом громадян та допомагає у вирішенні місцевих проблем.

Ю.С. Сербін – співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина.

Член депутатської фракції «БЮТ – Батьківщина» у Верховній Раді України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s