КОРОТКИЙ ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ 

СЕРБІНИМ ЮРІЄМ СЕРГІЙОВИЧЕМ 

ЗА ПЕРІОД VI СКЛИКАННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Відповідно до статті 24 Закону України «Про статус народного депутата України» інформую виборців про свою депутатську діяльність.

Протягом VI скликання Верховної Ради України мною було ініційовано 37 законопроектів (з яких прийнято 7). Подано пропозиції до 30 проектів законів України, всього 90 правок, з яких Верховною Радою України враховано 79.

Зокрема мною, як Заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики спільно із колегами було підготовлено наступні діючі Закони України:

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву», спрямований на створення сприятливих умов для інвестицій в будівництво.

Закон України «Про будівельні норми»,що забезпечує єдину державну політику у цій сфері.

Закон України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», що допоміг продовжувати забезпечувати населення житлом навіть в умовах світової  фінансової кризи.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», що спрощує дозвільні та погоджувальні процедури у будівництві.

На жаль, розроблені мною законопроекти, що забороняли стягнення пені за несвоєчасно сплачені послуги з малозабезпечених громадян, законопроекти, що захищали права громадян, які інвестували свої кошти в будівництво житла у випадку банкрутства забудовника, не знайшли підтримки. Не знайшов підтримки у правлячої коаліції і закон, що допоміг би здешевити будівництво житла для населення на 5%, бо він забороняв продавати житло через фінансові компанії, що не  несуть ніякої відповідальності за своєчасне введення житла в експлуатацію, отримуючи при цьому 5% винагороди від загальної суми вартості будівництва.

Як народний депутат України я постійно підтримував зв’язок з виборцями,  проводив особисті прийоми, відповідно до закону розглядав звернення громадян, а також від підприємств,  установ, організацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян.

Зокрема надано практичну допомогу по зверненням, що стосувались питань освіти, охорони здоров’я, екології, промисловості, малого та середнього підприємництва, житлово – комунального господарства та житлового будівництва, сільського господарства, протиправних дій посадових та службових осіб, неналежного реагування правоохоронних органів, тощо:

у м. Глухові та Глухівському районні із 123 питань;

у м. Кролевець та Кролевецькому районні – 149 питань;

у м. Путивль та Путивльському районні – 53 питань;

у м. Серидина – Буда та Серидино – Будському районні – 49 питань;

у м. Шостка та Шосткинському районні – 147 питань;

у смт. Ямпіль та Ямпільському районні – 29 питань;

Також мною було підготовлено 7 депутатських запитів, що були зачитані Головою ВРУ з трибуни.

Так, наприклад, на підставі звернень значної кількості сільських рад Шосткинського району та ДП «Шосткинський лісгосп» мною було підготовлено, а Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та сесією Верховною Радою України підтримано депутатський запит Президенту України щодо недоцільності створення національного природного парку «Великий бір» згідно Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо розширення мережі національних природних парків» від 27 серпня 2008 року.

В той же час мною надано допомогу Державним історико-культурним заповідникам. Так, наприклад, забезпечено музей партизанської слави м. Путивль значною кількістю зразків бойової техніки періоду Великої Вітчизняної війни.

В зв’язку із грубими порушеннями законодавства банківськими установами при оформленні кредитів, мною було ініційовано створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з підготовки і попереднього розгляду питань захисту прав позичальників при споживчому кредитуванні. Вдалось не допустити отримання банками дозволу на збільшення розміру відсоткової ставки в односторонньому порядку, продавати квартири громадян, що є предметом застави, у позасудовому порядку.

Як співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина в 2010 році мною було досягнуто домовленості між керівництвом Верховної Ради України та Бундестагом Федеративної Республіки Німеччини щодо спільної реалізації пілотного проекту утеплення 4 житлових будинків у м. Києві.

У разі позитивної реалізації даного пілотного проекту планую впровадження  термомодернізації житлових будинків у закріпленому за мною виборчому окрузі.

Враховуючи незадовільний стан екологічної безпеки півночі Сумської області мною було організовано у 2008 році в м. Шостка робочу нараду за участю Міністра охорони навколишнього природного середовища України, на якій було вирішено: відновити роботу екологічної лабораторії в м. Шостка; провести неупереджене дослідження роботи ТОВ «Елга» по відповідності технологічних процесів до норм екологічної безпеки; провести фахову перевірку полігонів ТОВ «Шосткинський завод хімічних реактивів» та ТОВ «Переробка технічних відходів»  на предмет шкідливого впливу на екологічний стан прилеглої до них території; після завершення укладених контрактів не допускати мігрування ядохімікатів для утилізації до ТОВ «Елга»; залучити ТОВ «Елга» до роботи по очищенню території м. Шостки; розробити екологічний паспорт м. Шостки; провести необхідну роботу по монтажу модуля для знешкодження ядохімікатів в Середино – Будському районі, будівництву автомобільної дороги Середино – Буда – Стара Гута; розглянути питання знешкодження ядохімікатів в Путивльському, Глухівському, Кролевецькому, Ямпільському районах; провести роботу по будівництву звалищ ТПВ в Ямпільському та Путивльському районах; забезпечити якісною питною водою жителів с. Ображіївка Шосткинського району, тощо.

Для забезпечення водою мешканців Путивльського району Сумської області мною неодноразово порушувались перед Міністерством охорони навколишнього середовища України питання виділення коштів для продовження будівництва гідротехнічних споруд на р. Любка та днопоглиблюваних робіт на р. Сейм у Путивльському районі.

На підставі численних звернень мешканців Середино – Будського району та місцевої держадміністрації мною було вирішено питання відкриття місцевого пункту пропуску «Середина –Буда  (Україна) – Зернове (Російська Федерація)».

У зв’язку із невиконанням окремими органами місцевого самоврядування Сумської області своїх бюджетів, зокрема відсутності коштів на видатки із виплати заробітної плати, розрахунків за електроносії та інші поточні видатки мною постійно вирішувались питання через Міністерство фінансів України та Сумську облдержадміністрацію надання дотації таким бюджетам.

Здійснювалось сприяння у виведенні із складного фінансово – економічного стану підприємств м. Шостки. Так, наприклад було виплачено 75% заборгованості по заробітній платі працівникам КП «Шосткинський казенний завод «Зірка».

Мною надано практичну допомогу у фінансуванні об’єктів соціально – економічного розвитку за рахунок коштів Стабілізаційного фонду України:

– будівництва котельні теплозабезпечення загальноосвітньої школи №13, дитячого садка №12 та дитячої юнацько-спортивної школи м. Конотоп – 533,3 тис. грн.;

– реконструкції загальноосвітньої школа  І – ІІІ ступенів с. Бочечки Конотопського району – 819,9 тис. грн.;

– реконструкції мережі водопостачання с. Семенівка Глухівського району – 150,0 тис. грн.;

– реконструкції мережі водопостачання с. Червоне Глухівського району – 249,7 тис. грн.;

– будівництва водогону с. Чернацьке Середино-Будського району – 299,8 тис. грн.

У тісній співпраці із Всеукраїнським благодійним фондом «Від серця до серця» було забезпечено інвалідними візками значну кількість людей з обмеженими можливостями Глухівського району.

У разі обрання мене у мажоритарному одномандатному виборчому окрузі №160 народним депутатом України на новий строк планую і надалі продовжувати свою активну представницьку діяльність та спільно із органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, політичними рухами, тощо розробити конкретний план дій соціально – економічного розвитку населених пунктів, що входять до його складу (міст Конотоп, Шостка та частини сіл Конотопського, Кролевецького та Шосткинського районів), як і завжди буду захищати права та законні інтереси кожного нашого земляка. 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s